UPJ1C222MHD6
UPJ1C222MHD6
Part Number:
UPJ1C222MHD6
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1C222MHD6.pdf2.UPJ1C222MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1C222MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:1.8A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-15613
UPJ1C222MHD6-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UPJ1C222MHD6
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:48 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.846" (21.50mm)
Rozszerzony opis:2200µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:2200µF