STGW30H65FB
STGW30H65FB
Part Number:
STGW30H65FB
Opis:
IGBT 650V 30A 260W TO-247
Arkusz danych:
STGW30H65FB.pdf
Wprowadzenie
Kupować STGW30H65FB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):650V
Vce (on) (Max) @ VGE, IC:2V @ 15V, 30A
Stan testu:400V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C:37ns/146ns
Przełączanie Energy:151µJ (on), 293µJ (off)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247
Seria:-
Moc - Max:260W
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
Inne nazwy:497-14467-5
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STGW30H65FB
Typ wejścia:Standard
Rodzaj IGBT:Trench Field Stop
brama Charge:149nC
Rozszerzony opis:IGBT Trench Field Stop 650V 30A 260W Through Hole TO-247
Opis:IGBT 650V 30A 260W TO-247
Obecny - Collector impulsowe (ICM):120A
Obecny - Collector (Ic) (maks):30A