STGW35HF60W
STGW35HF60W
Part Number:
STGW35HF60W
Opis:
IGBT 600V 60A 200W TO247
Arkusz danych:
STGW35HF60W.pdf
Wprowadzenie
Kupować STGW35HF60W z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):600V
Vce (on) (Max) @ VGE, IC:2.5V @ 15V, 20A
Stan testu:400V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C:30ns/175ns
Przełączanie Energy:290µJ (on), 185µJ (off)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247-3
Seria:-
Moc - Max:200W
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
Inne nazwy:497-10708-5
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:STGW35HF60W
Typ wejścia:Standard
Rodzaj IGBT:-
brama Charge:140nC
Rozszerzony opis:IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3
Opis:IGBT 600V 60A 200W TO247
Obecny - Collector impulsowe (ICM):150A
Obecny - Collector (Ic) (maks):60A