Kupować SRN4018TA-1R0M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | SRN4018TA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość: | 10 @ 100kHz |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | SRN4018TA-1R0MDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | SRN4018TA-1R0M |
| Indukcyjność: | 1µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 145MHz |
| Rozszerzony opis: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 27 mOhm Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 1UH 3.2A 27 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 27 mOhm |
| Aktualna ocena: | 3.2A |
| Obecny - Nasycenie: | 4A |
| Email: | [email protected] |