SRN4018TA-3R3M
SRN4018TA-3R3M
Part Number:
SRN4018TA-3R3M
Opis:
FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM
Arkusz danych:
SRN4018TA-3R3M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRN4018TA-3R3M z BYCHPS
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRN4018TA
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:10 @ 100kHz
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRN4018TA-3R3MDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:SRN4018TA-3R3M
Indukcyjność:3.3µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.071" (1.80mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:72MHz
Rozszerzony opis:3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2A 55 mOhm Nonstandard
Opis:FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM
DC Resistance (DCR):55 mOhm
Aktualna ocena:2A
Obecny - Nasycenie:2.3A