SRN4018TA-470M
SRN4018TA-470M
Part Number:
SRN4018TA-470M
Opis:
FIXED IND 47UH 580MA 585 MOHM
Arkusz danych:
SRN4018TA-470M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRN4018TA-470M z BYCHPS
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRN4018TA
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:10 @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRN4018TA-470MTR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:SRN4018TA-470M
Indukcyjność:47µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.071" (1.80mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:17MHz
Rozszerzony opis:47µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 585 mOhm Nonstandard
Opis:FIXED IND 47UH 580MA 585 MOHM
DC Resistance (DCR):585 mOhm
Aktualna ocena:580mA
Obecny - Nasycenie:600mA