PFE5K5R40E
Part Number:
PFE5K5R40E
Opis:
RES CHAS MNT 5.4 OHM 10% 752W
Arkusz danych:
PFE5K5R40E.pdf
Wprowadzenie
Kupować PFE5K5R40E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±10%
Współczynnik temperaturowy:±500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:Powr-Rib®PFE
Oporność (Ohm):5.4
Moc (W):752W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
Inne nazwy:OHPFE5K5R40E
OHPFE5K5R40E-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
Numer części producenta:PFE5K5R40E
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 5.4 OHM 10% 752W