PFE5KR140E
Part Number:
PFE5KR140E
Opis:
RES CHAS MNT 0.14 OHM 10% 1100W
Arkusz danych:
PFE5KR140E.pdf
Wprowadzenie
Kupować PFE5KR140E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±10%
Współczynnik temperaturowy:±300ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:Powr-Rib®PFE
Oporność (Ohm):0.14
Moc (W):1100W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
Inne nazwy:OHPFE5KR140E
OHPFE5KR140E-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
Numer części producenta:PFE5KR140E
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 0.14 OHM 10% 1100W