PFE5K3R50E
Part Number:
PFE5K3R50E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 3.5 OHM 10% 746W
Arkusz danych:
PFE5K3R50E.pdf
Wprowadzenie
Kupować PFE5K3R50E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±10%
Współczynnik temperaturowy:±500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:Powr-Rib®PFE
Oporność (Ohm):3.5
Moc (W):746W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
Inne nazwy:OHPFE5K3R50E
OHPFE5K3R50E-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Brackets
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:PFE5K3R50E
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 3.5 OHM 10% 746W