MXSMCG28CAE3
Part Number:
MXSMCG28CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15439 Pieces
Arkusz danych:
MXSMCG28CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMCG28CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):28V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:45.4V
Napięcie - podziały (min):31.1V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:SMCG (DO-215AB)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy:1086-14298
1086-14298-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMCG28CAE3
Opis:TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):33A