MXSMCG26AE3
Part Number:
MXSMCG26AE3
Opis:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Dostępna Ilość:
14507 Pieces
Arkusz danych:
MXSMCG26AE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMCG26AE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):26V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:42.1V
Napięcie - podziały (min):28.9V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy:1086-14292
1086-14292-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMCG26AE3
Opis:TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):35.6A