MXSMCG28A
Part Number:
MXSMCG28A
Opis:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB
Dostępna Ilość:
12836 Pieces
Arkusz danych:
MXSMCG28A.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMCG28A z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):28V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:45.4V
Napięcie - podziały (min):31.1V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy:1086-14295
1086-14295-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMCG28A
Opis:TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):33A