MOV-20D152KTR
MOV-20D152KTR
Part Number:
MOV-20D152KTR
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
VARISTOR 1500V 6.5KA DISC 20MM
Arkusz danych:
1.MOV-20D152KTR.pdf2.MOV-20D152KTR.pdf3.MOV-20D152KTR.pdf
Wprowadzenie
Kupować MOV-20D152KTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):1500V (1.5kV)
Napięcie warystora (min):1080V (1.08kV)
Napięcie warystora (maks.):1320V (1.32kV)
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Disc 20mm
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:990VDC
Maksymalna V AC:750VAC
Numer części producenta:MOV-20D152KTR
Energia:383J
Opis:VARISTOR 1500V 6.5KA DISC 20MM
Prąd - przepięcia:6.5kA
Pojemność @ Częstotliwość:320pF @ 1kHz