MOV-20D270KTR
MOV-20D270KTR
Part Number:
MOV-20D270KTR
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Arkusz danych:
1.MOV-20D270KTR.pdf2.MOV-20D270KTR.pdf3.MOV-20D270KTR.pdf
Wprowadzenie
Kupować MOV-20D270KTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):27V
Napięcie warystora (min):24V
Napięcie warystora (maks.):30V
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Disc 20mm
Inne nazwy:MOV-20D270KTR-ND
MOV-20D270KTRTR
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:22VDC
Maksymalna V AC:17VAC
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:MOV-20D270KTR
Energia:18J
Opis:VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Prąd - przepięcia:2kA
Pojemność @ Częstotliwość:13000pF @ 1kHz