MOV-20D390KTR
MOV-20D390KTR
Part Number:
MOV-20D390KTR
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Arkusz danych:
1.MOV-20D390KTR.pdf2.MOV-20D390KTR.pdf3.MOV-20D390KTR.pdf
Wprowadzenie
Kupować MOV-20D390KTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):39V
Napięcie warystora (min):35V
Napięcie warystora (maks.):43V
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Disc 20mm
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:31VDC
Maksymalna V AC:25VAC
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:MOV-20D390KTR
Energia:26J
Opis:VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Prąd - przepięcia:2kA
Pojemność @ Częstotliwość:8500pF @ 1kHz