LP3891ET-1.5/NOPB
Part Number:
LP3891ET-1.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.5V 0.8A TO220-5
Arkusz danych:
LP3891ET-1.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3891ET-1.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.1V @ 800mA
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-5
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-5 Formed Leads
Inne nazwy:*LP3891ET-1.5
*LP3891ET-1.5/NOPB
LP3891ET-1.5
LP3891ET-1.5-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP3891ET-1.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 800mA TO-220-5
Opis:IC REG LDO 1.5V 0.8A TO220-5
Obecny - Wyjście:800mA