LP3891EMR-1.2/NOPB
Part Number:
LP3891EMR-1.2/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.2V 0.8A 8SOPWRPAD
Arkusz danych:
LP3891EMR-1.2/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3891EMR-1.2/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.2V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.115V @ 800mA
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SO PowerPad
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy:*LP3891EMR-1.2/NOPB
*LP3891EMR-1.2NOPB
LP3891EMR-1.2NOPB
LP3891EMR-1.2NOPB-ND
LP3891EMR12NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3891EMR-1.2/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 800mA 8-SO PowerPad
Opis:IC REG LDO 1.2V 0.8A 8SOPWRPAD
Obecny - Wyjście:800mA