LP3891EMR-1.8
Part Number:
LP3891EMR-1.8
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.8A 8SOPWRPAD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15845 Pieces
Arkusz danych:
LP3891EMR-1.8.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3891EMR-1.8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.115V @ 800mA
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SO PowerPad
Opakowania:Tube
Package / Case:8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Numer części producenta:LP3891EMR-1.8
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad
Opis:IC REG LDO 1.8V 0.8A 8SOPWRPAD
Obecny - Wyjście:800mA