Kupować LM3406MHX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 6V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 42V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-HTSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-43597-2 LM3406MHX LM3406MHX-ND LM3406MHX/NOPB-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3406MHX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 10kHz ~ 1MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1.5A 14-HTSSOP |
| Ściemnianie: | PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 14HTSSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 1.5A |
| Aplikacje: | Automotive, Lighting |
| Email: | [email protected] |