Kupować LM3409QHVMYX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 6V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 75V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Controller |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 10-MSOP-EP |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3409QHVMYX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 10-MSOP-EP |
| Ściemnianie: | Analog, PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 10MSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | - |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |