Kupować LM3407MY/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 4.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 30V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP-EP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy: | LM3407MY LM3407MY-ND LM3407MY/NOPBTR LM3407MYNOPB LM3407MYTR LM3407MYTR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3407MY/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 300kHz ~ 1MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 350mA 8-MSOP-EP |
| Ściemnianie: | PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 8MSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 350mA |
| Aplikacje: | Lighting |
| Email: | [email protected] |