Kupować LM3405AXMKE/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 3V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 22V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TSOT-23-6 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Inne nazwy: | LM3405AXMKE/NOPBDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3405AXMKE/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 1.6MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1A TSOT-23-6 |
| Ściemnianie: | PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6 |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 1A |
| Aplikacje: | Lighting |
| Email: | [email protected] |