LLS1V562MELA
LLS1V562MELA
Part Number:
LLS1V562MELA
Opis:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Arkusz danych:
1.LLS1V562MELA.pdf2.LLS1V562MELA.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLS1V562MELA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LLS
tętnienia prądu:2.75A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-13925
LLS1V562MELA-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:25 Weeks
Numer części producenta:LLS1V562MELA
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:5600µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Pojemność:5600µF