LLS1V123MELA
LLS1V123MELA
Part Number:
LLS1V123MELA
Opis:
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Arkusz danych:
1.LLS1V123MELA.pdf2.LLS1V123MELA.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLS1V123MELA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LLS
tętnienia prądu:4.15A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-13923
LLS1V123MELA-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:25 Weeks
Numer części producenta:LLS1V123MELA
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.850" (47.00mm)
Rozszerzony opis:12000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Pojemność:12000µF