LLS1V103MELA
LLS1V103MELA
Part Number:
LLS1V103MELA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Arkusz danych:
1.LLS1V103MELA.pdf2.LLS1V103MELA.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLS1V103MELA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LLS
tętnienia prądu:3.65A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7296
LLS1V103MELA-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:25 Weeks
Numer części producenta:LLS1V103MELA
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:10000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Pojemność:10000µF