LD29300D2M25R
Part Number:
LD29300D2M25R
Opis:
IC REG LDO 2.5V 3A P2PAK
Arkusz danych:
LD29300D2M25R.pdf
Wprowadzenie
Kupować LD29300D2M25R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:Up to 14V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.4V @ 3A
Dostawca urządzeń Pakiet:D2Pak/A
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Inne nazwy:497-1501-1
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LD29300D2M25R
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 3A D2Pak/A
Opis:IC REG LDO 2.5V 3A P2PAK
Obecny - Wyjście:3A