LD29300D2M15R
Part Number:
LD29300D2M15R
Producent:
ST
Opis:
IC REG LDO 1.5V 3A D2PAK/A
Arkusz danych:
LD29300D2M15R.pdf
Wprowadzenie
Kupować LD29300D2M15R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 14 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:D2Pak/A
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Inne nazwy:497-1499-2
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LD29300D2M15R
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 3A D2Pak/A
Opis:IC REG LDO 1.5V 3A D2PAK/A
Obecny - Wyjście:3A