LD29300V18
LD29300V18
Part Number:
LD29300V18
Opis:
IC REG LDO 1.8V 3A TO220AB
Arkusz danych:
LD29300V18.pdf
Wprowadzenie
Kupować LD29300V18 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:Up to 14V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.4V @ 3A
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220AB
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-3
Inne nazwy:497-1508-5
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LD29300V18
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 3A TO-220AB
Opis:IC REG LDO 1.8V 3A TO220AB
Obecny - Wyjście:3A