HP3-M-AC24V
Part Number:
HP3-M-AC24V
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Arkusz danych:
HP3-M-AC24V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP3-M-AC24V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):19.2 VAC
Wyłącz napięcie (Min):7.2 VAC
Termination Style:Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:30ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Numer części producenta:HP3-M-AC24V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:3PDT (3 Form C)
Napięcie cewki:24VAC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:-
cewka zasilania:3.1 VA
Aktualny Coil:130mA