HP3-AC110V
Part Number:
HP3-AC110V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Arkusz danych:
HP3-AC110V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP3-AC110V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):88 VAC
Wyłącz napięcie (Min):33 VAC
Termination Style:Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Seria:HP
Czas Release:30ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:30ms
Rodzaj mocowania:Socketable
Numer części producenta:HP3-AC110V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable
Opis:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:3PDT (3 Form C)
Napięcie cewki:110VAC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:-
cewka zasilania:-
Aktualny Coil:30mA