HP3-L-DC48V
Part Number:
HP3-L-DC48V
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Arkusz danych:
HP3-L-DC48V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP3-L-DC48V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):38.4 VDC
Wyłącz napięcie (Min):7.2 VDC
Termination Style:Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:30ms
Rodzaj mocowania:Socketable
Numer części producenta:HP3-L-DC48V
cechy:LED Indicator
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable
Opis:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:3PDT (3 Form C)
Napięcie cewki:48VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:1.56 kOhms
cewka zasilania:1.5 W
Aktualny Coil:31mA