Kupować HP3-AC240V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 192 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 72 VAC |
| Termination Style: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| przełączanie napięcia: | 250VAC - Nom |
| Seria: | HP |
| Czas Release: | 30ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 40°C |
| Czas zadziałania: | 30ms |
| Rodzaj mocowania: | Socketable |
| Numer części producenta: | HP3-AC240V |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Socketable |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | Silver (Ag) |
| Formularz kontaktowy: | 3PDT (3 Form C) |
| Napięcie cewki: | 240VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| cewka zasilania: | 3.3 VA |
| Aktualny Coil: | 13.9mA |
| Email: | [email protected] |