Kupować ELF-22V035A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.260" L x 0.906" W (32.00mm x 23.00mm) |
| Seria: | V |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | ELF22V035A PLK1323 |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ELF-22V035A |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | - |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 1.535" (39.00mm) |
| Rodzaj filtra: | - |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 72 mOhm (Typ) |
| Opis: | COMMON MODE CHOKE 3.5A 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 72 mOhm (Typ) |
| Karta Grubość (mm): | 3.5A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |