Kupować ELF-24V090A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) |
| Seria: | V |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | ELF24V090A PLK1134 |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ELF-24V090A |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | - |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 1.673" (42.50mm) |
| Rodzaj filtra: | - |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 9A DCR 12 mOhm |
| Opis: | COMMON MODE CHOKE 9A 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 12 mOhm |
| Karta Grubość (mm): | 9A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |