Kupować ELF-15N002A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm) |
| Seria: | N |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | ELF15N002A PLK1064 |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ELF-15N002A |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | - |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 0.886" (22.50mm) |
| Rodzaj filtra: | - |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 7.543 Ohm (Typ) |
| Opis: | COMMON MODE CHOKE 200MA 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 7.543 Ohm (Typ) |
| Karta Grubość (mm): | 200mA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |