C1206C560KDGACTU
C1206C560KDGACTU
Part Number:
C1206C560KDGACTU
Opis:
CAP CER 56PF 1KV NP0 1206
Arkusz danych:
C1206C560KDGACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1206C560KDGACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:1000V (1kV)
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.053" (1.35mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:C1206C560KDGAC
C1206C560KDGAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C1206C560KDGACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:High Voltage
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:56pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 56PF 1KV NP0 1206
Pojemność:56pF