C1206C563K3RACTU
C1206C563K3RACTU
Part Number:
C1206C563K3RACTU
Opis:
CAP CER 0.056UF 25V X7R 1206
Arkusz danych:
C1206C563K3RACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1206C563K3RACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.035" (0.88mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:C1206C563K3RAC
C1206C563K3RAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C1206C563K3RACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.056µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 0.056UF 25V X7R 1206
Pojemność:0.056µF