C1206C560JGGACTU
C1206C560JGGACTU
Part Number:
C1206C560JGGACTU
Opis:
CAP CER 56PF 2KV NP0 1206
Arkusz danych:
C1206C560JGGACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1206C560JGGACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:2000V (2kV)
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.069" (1.75mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:C1206C560JGGAC
C1206C560JGGAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C1206C560JGGACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:High Voltage
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:56pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 56PF 2KV NP0 1206
Pojemność:56pF