Kupować BQ24188YFFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 13.2V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 36-DSBGA |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | Current |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 36-UFBGA, DSBGA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | BQ24188YFFT |
| Berło: | I²C |
| Ochrona usterek: | Over Temperature |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion 36-DSBGA |
| Opis: | IC LI-ION CHARGE MGMT 36DSBGA |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | 2A |
| Napięcie akumulatora: | 4.44V (Max) |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |