Kupować BQ24133RGYR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 17V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | Current |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-38876-2 BQ24133RGYR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 ~ 3 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | BQ24133RGYR |
| Berło: | - |
| Ochrona usterek: | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Opis: | IC BATT CHARGE LI-ION/POL 24VQFN |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | 2.5A |
| Napięcie akumulatora: | 4.2V |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |