Kupować BQ24167YFFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 10V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 49-UFBGA, DSBGA |
| Inne nazwy: | 296-36561-2 BQ24167YFFR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BQ24167YFFR |
| Berło: | USB |
| Ochrona usterek: | Over Temperature, Short Circuit |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Opis: | IC BATT CHRG MGMT LI-ION 49DSBGA |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | 2.5A |
| Napięcie akumulatora: | 3.7V |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |