BFC247934115
Part Number:
BFC247934115
Opis:
CAP FILM 1.1UF 5% 160VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247934115.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247934115 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:160V
Napięcie znamionowe - AC:100V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247934115
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC247934115
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.827" (21.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.1µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1.1UF 5% 160VDC RADIAL
Pojemność:1.1µF