BFC247934114
Part Number:
BFC247934114
Opis:
CAP FILM 0.11UF 5% 160VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247934114.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247934114 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:160V
Napięcie znamionowe - AC:100V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247934114
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC247934114
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.11µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.11UF 5% 160VDC RADIAL
Pojemność:0.11µF