BFC247934135
Part Number:
BFC247934135
Opis:
CAP FILM 1.3UF 5% 160VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247934135.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247934135 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:160V
Napięcie znamionowe - AC:100V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247934135
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC247934135
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.846" (21.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.3µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1.3UF 5% 160VDC RADIAL
Pojemność:1.3µF