BFC238641394
Part Number:
BFC238641394
Opis:
CAP FILM 0.39UF 5% 1.4KVDC SCREW
Arkusz danych:
BFC238641394.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238641394 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1400V (1.4kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:Screw Terminals
Rozmiar / Wymiar:1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm)
Seria:MMKP386
Opakowania:Tray
Package / Case:Rectangular Box
Inne nazwy:222238641394
temperatura robocza:-50°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC238641394
Główny odstęp:0.894" (22.70mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.811" (46.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.39µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.39UF 5% 1.4KVDC SCREW
Pojemność:0.39µF