Kupować BFC238643154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | Screw Terminals |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Seria: | MMKP386 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Rectangular Box |
| Inne nazwy: | 222238643154 |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BFC238643154 |
| Główny odstęp: | 0.894" (22.70mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | 0.15µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.15UF 5% 1.4KVDC SCREW |
| Pojemność: | 0.15µF |
| Aplikacje: | Snubber |
| Email: | [email protected] |