BFC237364154
Part Number:
BFC237364154
Opis:
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237364154.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237364154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Seria:MKT373
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237364154
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237364154
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.15µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.15µF