BFC237364684
Part Number:
BFC237364684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237364684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237364684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Seria:MKT373
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237364684
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237364684
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.905" (23.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.68µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.68µF