BFC237364105
Part Number:
BFC237364105
Opis:
CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237364105.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237364105 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Seria:MKT373
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237364105
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237364105
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:1µF