BFC237041152
Part Number:
BFC237041152
Opis:
CAP FILM 1500PF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237041152.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237041152 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237041152
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237041152
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1500pF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1500PF 10% 250VDC RAD
Pojemność:1500pF